شماره تماس کارخانه جوجه کشی207 : 02133722838

تلفن همراه جهت تماس برای خرید انواع محصولات کارخانه جوجه کشی207: 09123332661
تلفن همراه جهت تماس و خرید انواع محصولات از کارخانه جوجه کشی207: 09123332661 

ماشین جوجه کشی

خانه / کارخانه جوجه کشی 207 / ماشین جوجه کشی

ماشین جوجه کشی ( انکوباتور های ) surehatch و هچر برای تولید جوجه یکروزه در کارخانه جوجه کشی شهدای 207

فروش جوجه یکروزه گوشتی و تخمگذار تولید شده در بازار با استفاده از پیشرفته ترین ماشین های جوجه کشی

تعرایف و اصطلاحات رایج در ماشین های جوجه کشی و انکوباتورها

ما در جوجه کشی شهدای 207 از ماشین های جوجه کشی بسیار مجهز و به روز جهت تولید جوجه یکروزه بهره برداری می کنیم. در اینجا در مورد روند تبدیل تخم مرغ به جوجه یکروزه گوشتی در ماشین های جوجه کشی و همینطور نحوه استفاده از ماشنیهای جوجه کشی و جوجه کشی صنعتی در جوجه کشی 207 که با بهترین و به روز ترین تجهیزات به فروش می رسند را توضیح می دهیم.

نامهای رایج دیگر انکوباتور عبارتند از:

ماشین های پرورش مرغ

دستگاه جوجه کشی

جوجه کش یا هچر ( منظور بازه تبدیل تخم مرغ به جوجه یکروزه )

انکوباتور تخم مرغ

ستر(setter)

تجهیزات جوجه کشی مصنوعی

تجهیزات پرورش مرغ

تجهیزات تبدیل تخم مرغ به جوجه

انکوباتور تخم مرغ

که شما در صنعت جوجه کشی با ابن نامها روبه رو می شوید.

ماشین جوجه کشی یا همان دستگاه انکوباتور جوجه کشی چیست؟

انکوباتور تخم مرغ  یا همان ماشینی که تخم مرغ را به جوجه یکروزه تبدیل می کند، ماشینی است که با ایجاد شرایط مناسب ، تخم مرغ  را با موفقیت به جوجه تبدیل کرده و در واقع انکوباسیون جوجه کشی انجام می شود. انکوباتور تخم مرغ برای تنظیم کامل دما و رطوبت انکوباسیون طراحی شده است. در واقع ما در کارخانه جوجه کشی 207 از انکوباسیون که نقش مرغ مادر را در طبیعت به منظور تولید و فروش جوجه یکروزه ایفا می کند، استفاده می کنیم.

مدل های انکوباتور عبارتند از:

دستگاه جوجه کشی ستر

دستگاه جوجه کشی هچر

دستگاه جوجه کشی ترکیبی (ستر و هچر همزمان)

چرا از ماشین جوجه کشی و انکوباتور ها برای تبدیل تخم مرغ به جوجه یکروزه استفاده می شود؟

انکوباتور تعداد بیشتری تخم مرغ را در یک زمان به جوجه  تبدیل می کنند و در کل روش مطمئن تری از مرغ می باشد. به طور مثال تصور کنید مرغی را برای تبدیل تخم مرغ به جوجه در جوجه کشی خود بر تخم مرغها می گذارید باید تبدیلتخم مرغهایی که بر آنها خوابیده به پایان برسد تا بر تخم مرغهای دیگر بخوابد. این بدین معنی است که شما قابلیت بالقوه ای که برای تبدیل تخم مرغ به جوجه در انکوباتور دارید را از دست می دهید. اگر تخم مرغ  ها را از محلی که مرغ ها بر تخم مرغ می خوابند ، بردارید مرغ به خوابیدن بر روی تخم مرغ هایی که می توانید در ماشین جوجه کشی بگذارید ، ادامه می دهد . یک مرغ حدود 20 تا 30جوجه در ههر سال تولید می کند . حال اینکه اگر از ماشین جوجه کشی استفده کنید به جای اینکه مرغ بر تخم مرغ ها بخوابد شما به تولید 300 جوجه در سال خواهید رسید . این یعنی تولید جوجه یکروزه به بیش از 1000% بازدهی خواهد رسید.

ماشین جوجه کشی چگونه کار می کند؟

یک ماشین جوجه کشی یا همان انکوباتور ، به منظور تبدیل تخم مرغ به جوجه یک محیط پایدار را فراهم می کند. زمانی که تخم مرغ هایی که آماده تبدیل به جوجه هستند را برای تبدیل زیر مرغی که تخمگذار است و بر روی تخم مرغها تا تولد جوجه های یکروزه می خوابد ، می گذاریم  ممکن است سایر حوادث و تهدیدات محیطی مانند حیوانات وحشی ، به مرغ یا تخم مرغ آسیب برساند.با قرار دادن تخم مرغ ها در یک اکوباتور تخم مرغ برای شما تضمین دهنده این است که شرایط در طول دوره 21 روزه تولید جوجه یکروزه ( برای تخم مرغ ها ) ثابت خواهد ماند. استفاده از ماشین جوجه کشی برای تولید کنندگان جوجه یکروزه شانس بیشتری در نگهداری و به ثمر رسیدن جوجه ها و هم چنین نرخ تولید بالاتری را می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس